Velkoplošný tisk

velkoplosny_tiskCo Vám můžeme zaručit u našeho velkoplošného tisku?

Každý se samozřejmě zajímá především o rychlost a kvalitu. Ale jsou ještě další důležité věci, na co by si měl zákazník dát pozor při zadávání zakázky. Pokud řešíte věrnost barevného podání Vašich tiskových úloh, nabízíme Vám naše odborné řešení. Pro jednotlivé druhy tiskových materiálů máme vytvořené přesné barevné profily. Proto je barevnost našich tisků shodná s předlohou na zkalibrovaném monitoru. Tím je také zaručena věrnost barev při opakovaném tisku stejné grafiky po delší době.

Mezi další výhody patří fakt, že naše tiskárna Mimaki JV-3 tiskne šesti barvami (C,M,Y,K + lehčí odstíny azurové a purpurové). Oproti standardním tiskárnám se čtyřmi barvami jsme schopni docílit věrnějších pleťových odstínů a jemnějších přechodů.

Náš tiskový stroj je vhodný do středně vytíženého provozu, proto nám nevadí, pokud musíme častěji vyměňovat média – na rozdíl od velkých tiskáren. Jsme schopni přijímat a tisknout kusové zakázky nebo menší série tisků, které mají být hotovy „co nejdříve“. Pracovní šířku tiskárny máme 1,6 metru a médium lze potiskovat jen s malým okrajem 1,5 cm.

Máte připravená vlastní tisková data? 
Můžete nám je předat v těchto formátech: JPG, TIF, PSD, PDF, CDR 

Šest osvědčených materiálů na potisk: 

  • Samolepicí fólie válcovaná (lesk) ORAJET pro rovné krátkodobé venkovní aplikace
  • Samolepicí fólie litá pro dopravní prostředky – ORAJET
  • Fólie pro okenní grafiku – ORAJET
  • PVC banner, plachtovina – FERRARI – snadná instalace, nízká hmotnost, nenáročná manipulace, je levnější než plastové desky se samolepkou
  • Billboardový papír
  • Plakátový papír – City Light

Chcete si nechat prodloužit životnost tisku? 
Na ochranu barevnosti a proti mechanickému poškození Vám nabízíme laminaci za studena pomocí UV transparentní laminační fólie. Používají se především na samolepící fólie, fólie pro okenní grafiku nebo plakátový papír.

Pokud jste dostali vytisknutý plakát a chtěli byste, aby Vám vydržel déle, přineste ho k nám. 
Provedeme povrchovou úpravu tisku do lesku nebo matu – a to jak jednostranně, tak i oboustranně. Laminujeme do šíře 1,26m.

Chcete, aby byl Váš plakát odolný vodě? 
Váš plakát Vám můžeme „zakapsovat“ do laminační fólie oboustranně s přesahem několika milimetrů.

Chcete si nechat potisknout banner? 
Kvalitní PVC plachtový materiál zajišťuje dokonalou kvalitu tisku pro veškeré exteriérové i interiérové aplikace – reklamní bannery, plachty na štíty domů, do roll-up systémů…

Po tisku na banner provádíme kompetní finalizaci výsledného tisku. 

  • svařování dílů do požadovaných rozměrů
  • zpevňování okrajů
  • instalace kovovových oček pro uchycení
  • vyvěšení hotových plachet na fasády domů